Wiele dolegliwości można dość prosto i tanio wyeliminować jeśli się ma trochę wiedzy czym nas trują.

W poniższym filmie w ciągu 35 minut dr n. med. Jerzy Jaśkowski mówi wiele o tym jak nas oszukują i trują i jak wyleczyć w prosty sposób wiele dolegliwości. To dlatego zapewne inkwizycja lekarska (zwana dla zmyłki izbami lekarskimi) odebrała doktorowi Jaśkowskiemu prawo wykonywania zawodu. Jednak dr Jaśkowski jest już na emeryturze więc może ich olać i głosić prawdę. Mówi on m.in. że to co w sklepach sprzedają jako mleko nie jest mlekiem, ale trującym płynem mlekopodobnym. Definicja mleka to produkt od krowy o temperaturze nieprzekraczającej 41 st. C, czyli niepoddawane obróbce termicznej. Te wynalazki pasteryzowane czy UHT to nie jest mleko. 

W 1940 roku zrobiono badania na cielętach. Przez 5 miesięcy karmiono część cieląt mlekiem surowym, a część karmiono mlekiem poddanym obróbce termicznej. Po 5 miesiącach cieleta karmione "mlekiem" takim jak ze sklepu były w bardzo złym stanie i eksperyment przerwano. Sierść im wypadała, miały zniszczone nerki i wątrobę, a wjelitach miały cuchnącą maź. Cielęta karmione surowym mlekiem rozwijały się normalnie. Eksperymentu tego nigdy więcej nie powtórzono, żeby potwierdzić uzyskane wyniki. 

Dr Jaśkowski mówi też o przyczynie cukrzycy u małych dzieci. Ostatnio czytałem na Neonie komentarz gdzie ktoś o tym pisał. Byłem niemal pewny, że to od szczepień. I dzisiaj trafiłem na ten film i w nim dr Jaśkowski potwierdza moje przypuszczenia. Wyjaśnia nawet mechanizm powstawania cukrzycy u dzieci.

Mowa jest też na filmie m. in. o tym jak dzięki ziołom można poprawić wydolność serca. Metoda tania, ale wymaga cierpliwości, bo zioła działają wolno.  

Zdecydowanie jest to pożytecznie spędzone 35 minut.